Сайт временно недоступен.
Повна комплектація вікон
 • Щоб віконна фурнітура слугувала якомога довше, необхідно дотримуватись порад спеціалістів – Як доглядати за вікнами REHAU.


 • Чому запотівають вікна? Чому вікна "плачуть"? – Ці запити є найчастішими в осіннє міжсезоння та впевнено тримають перші позиції ТОП-запитів на Інфолінії REHAU. Більше того, виявляється, що вікна можуть запотівати не тільки зсередини приміщення, а й зовні з вулиці, а цей феномен взагалі спантеличує власників сучасних металопластикових вікон. В яких випадках варто хвилюватися, а коли це звичайне фізичне явище, читайте в коментарі нашого інженера. • Інженер REHAU нагадує: зимовий період не є протипоказанням для встановлення віконних конструкцій! Головне, дотримуватися порад спеціалістів. • Спальня – особливе місце для відпочинку у Вашій оселі, усамітнення та повноцінного сну. І варто зауважити, що значна частина цих функцій реалізується завдяки правильно підібраним вікнам.

  Експерти REHAU рекомендують звернути увагу на ті характеристики вікон, які допоможуть у створенні комфорту та затишку спальні.


 • З вікнами REHAU зберігати тепло - легко!

  Через вікна з поганою ізоляцією втрачається коштовна теплова енергія, за яку Ви мусите платити. І якщо на постійно зростаючу вартість енергоносіїв Ви не можете вплинути, то на особисте енергоспоживання – так.
  З віконними системами REHAU Ви зможете контролювати власні енерговитрати. Високий показник теплоізоляції забезпечить низьке енергоспоживання – до 76% нижче, ніж зі старими вікнами*, а це безсумнівний плюс для Вашого гаманця! Таким чином Ви значно скорочуєте споживання енергії та заощаджуєте власні кошти.

  Як визначити вікна з відмінною теплоізоляцією?
  Енергоефективні вікна визначають за коефіцієнтом опору теплопередачі – R, який дозволяє оцінити рівень теплоізоляції вікна. Чим вищий цей показник, тим краща теплоізоляція.
  У порівнянні зі звичайними дерев'яними вікнами, що мають коефіцієнт опору теплопередачі R = 0,36 м2K/Вт, пікові значення коефіцієнту опору теплопередачі наших вікон сягають більше 1,0 м2K/Вт.

  * Розрахунок: площа вікон від 25м², витрати палива за 25 років, коефіцієнт опору теплопередачі: у дерев’яних вікон = 0,36 м²K/Вт; у звичайних вікон = 0,73 м²K/Вт; у вікон REHAU SYNEGO = 1,51 м²K/Вт.


 • Розпочинаючи заміну вікна в дитячій кімнаті, варто пам'ятати правила, що допоможуть покращити якість життя та навіть підвищити безпеку дитини. Давайте розглянемо, що саме варто враховувати, обираючи вікно в дитячу кімнату.


 • Програма IQ energy це Фінансовий Інструмент для сприяння удосконаленням у сфері енергоефективності в житловому секторі України у відповідності до європейських стандартів. Програму було розроблено Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.


 • Soudal Window System дає можливість правильного тришарового монтажу металопластикових вікон (так званий "теплий монтаж"), тобто міцна та ефективна герметизація місця установки вікон в отворі відповідно до загальних принципів : "герметичніше всередині, ніж ззовні".

  Використання віконних паронепроникних стрічок - це єдиний дієвий метод захисту шару поліуретанової піни від проникнення вологи з навколишнього середовища. Тільки сухий шар піни має відповідні теплоізоляційні та акустичні параметри.


 • Щоб підвіконня мало естетичний зовнішній вигляд, міцно трималося та виконувало свої прямі функції, необхідно правильно здійснити заміри. Це дуже важливо, оскільки виправити помилки після неправильного монтажу буде проблематично. Щоб уникнути проблем, які можуть виникнути при встановленні підвіконня, радимо одразу звернутися за допомогою до спеціалістів. Якщо ж Вас цікавить загальна інформація, що стосується монтажу підвіконня, ознайомтеся з нашою статтею.