Сайт временно недоступен.
Повна комплектація вікон

Москітні сітки

Різні комахи постійно докучають людям. У більшості випадків вони проникають в приміщення через вікна. Для боротьби з надокучливими комахами придумано багато методів – мухобійки, липкі стрічки, дихлофос, оббивка кватирок марлею і т.д. Однак всі вони не є ефективними, а деякі, наприклад, дихлофос, навіть можуть і негативно вплинути на здоров’я людини. Прекрасним рішенням вічної боротьби людини і комах стали протимоскітні сітки. Крім свого головного призначення, москітні сітки захищають Ваше житло від тополиного пуху, листя і інших речей. Москітні сітки на вікна, також не дозволять Вашим вихованцям покинути приміщення через вікно. Вони навіть будуть трохи утримувати краплі дощу! Дуже добре себе проявляють з дерев’яними жалюзями.

Москітні сітки представлені широким асортиментом. Особливо актуально таке придбання під час літнього сезону.

Встановити москітні сітки можна на будь-які вікна та двері. Вони бувають ролетні та рамні. В основі рамних віконних та дверних сіток - алюмінієва конструкція.

Майже непомітну москітну сітку, яка кріпиться на вікна чи двері за допомогою спеціальної фурнітури, при потребі легко зняти. А її монтаж може здійснюватися і на щойно встановленні вікна і на ті, що вже стоять не один рік. З основних характеристик москітних сіток - надійність каркасу та матеріалу з якого виготовляється сітка. Вона є термостійкою, не змінює свій колір та не осипається. Достатньо час від часу робити вологе протирання.
Кваліфіковано та якісно встановлені москітні сітки – це надійний захист помешкання, без якого неможливо обійтися у літні дні та ночі.