Сайт временно недоступен.
Повна комплектація вікон

Вентиляційний клапан REHAU Climamat

Код товару: 4222259
На замовлення
600 грн.

Кошик
Замовити в 1 клік

Climamat - вентиляційний клапан, розроблений фахівцями компанії REHAU для профільних систем глибиною 60 мм. Він являє собою збірну конструкцію білого кольору і замикається на верхній частині рами.

Клапан Climamat дорожче, ніж AirComfort, і може бути встановлений тільки при монтажі вікна, але зате він регулюємо, тобто його можна відкривати і закривати. Відкидна кришка направляє вхідний потік повітря вгору, що виключає утворення протягу.Крім того в клапані є синтепоновий фільтр, що не пропускає в будинок навіть найменшу пилок, що особливо актуально для людей, схильних до алергії. При необхідності цей фільтр легко можна зняти, очистити і знову встановити на місце.

Як і AirComfort, клапан Climamat автоматично реагує на посилення вітру. При нормальній силі вітру спеціальна мембрана в зовнішній частині клапана весь час відкрита і дозволяє свіжому повітрю безперешкодно надходити в будинок. При сильному ж вітрі вона закриває вентиляційний канал, щоб уникнути великих тепловтрат. При зниженні зовнішнього тиску повітря, мембрана знову починає пропускати повітря.

Насолоджуйтесь здоровим життям!
Дихайте свіжим повітрям!
Живіть з комфортом!