Повна комплектація вікон

Заміна вікна в дитячій кімнаті


Розпочинаючи заміну вікна в дитячій кімнаті, варто пам'ятати правила, що допоможуть покращити якість життя та навіть підвищити безпеку дитини. Давайте розглянемо, що саме варто враховувати, обираючи вікно в дитячу кімнату.

Перш за все, в дитячій кімнаті потрібно забезпечити герметичність та теплоізоляцію. Це допоможе уникнути протягів та збереже здоров'я дитини. Для якісної теплоізоляції слід обирати вікна, що відповідають сучасним вимогам ДСТУ – щонайменше 5-камерна профільна система з монтажною глибиною 70 мм та 2-камерний енергоефективний склопакет, заповнений інертним газом для підвищеної теплоізоляції.

Вікна в дитячій кімнаті

Варто звернути увагу на фунітуру з прихованими завісами, які забезпечують цільний контур ущільнення по периметру стулки, завдяки чому Ви убезпечите себе від протягів, який зазвичай спостерігається в зоні верхньої завіси.

Щоб Ваша дитина спала спокійно та міцно, потурбуйтесь про максимальну звукоізоляцію. Її можна досягнути, застосувавши склопакет зі склом тріплекс. Використання тріплексу не лише посилить ефект звукоізоляції, а й суттєво збільшить захисні функції вікна, оскільки тріплексу притаманна підвищена міцність, а у випадку розбивання не створює небезпечних гострих осколків.

Також не варто забувати про мікроклімат в дитячій кімнаті. Обирайте вікна від надійних виробників, чиї профільні системи мають необхідні сертифікати та допускаються до використання в дитячих та медичних закладах.

Втім, найважливішою вимогою для дитячої кімнати залишається безпека. Адже дитина може залишитись на деякий час без нагляду дорослих, а отже – необхідно виключити будь-яку можливість самостійного відкриття дитиною вікна. Вирішити цю задачу допоможуть спеціальні віконні ручки з замком – якщо замок зачинити, а ключ витягнути і сховати, дитина не зможе відкрити вікно, оскільки ручка не відкриється. Для провітрювання варто повернути замок в положення «відкрито», інакше Ви не зможете відчинити вікно.

При цьому слід пам'ятати, що москитні сітки не виконують загороджуючу функцію, і не зможуть захистити дитину!

Джерело інформації: https://www.rehau.com/ua-uk