Сайт временно недоступен.
Повна комплектація вікон

Віконна ручка REHAU LINEA DESIGN

30-05-2018

Вишукана класика та зламобезпека від REHAU

Для створення власної зламобезпечної віконної ручки Linea Design компанія REHAU поєднала класичний дизайн та технологію Secustik.®

Вікно, оздоблене такою ручкою, має не лише вишуканий вигляд, але й забезпечує покращений рівень зламобезпеки*: механізм Secustik® блокує ручку при спробі впливу на неї зовні через запірний механізм.

Переваги для Вас

Тривала експлуатація віконної ручки

Віконні ручки REHAU Linea Design виготовляються з високоякісного, стійкого до корозії сплаву та оздоблені безвідмовним в роботі механізмом захисту Secustik.®

Легкий догляд
Зносостійке покриття ручки та висока якість поверхні, що досягається методом анодування та нанесенням захисного порошкового покриття, дозволяють легко видалити будь-яке забруднення за допомогою лише м'якої ганчірки та води!

Різноманіття кольорів віконної ручки REHAU Linea Design
Зламобезпечні віконні ручки Linea Design відрізняються ексклюзивним дизайном, Ви можете обрати як традиційний білий, так і чорний або коричневий кольори, або кольори, що імітують срібло, золото, бронзу: будь-який варіант чудово пасуватиме до Вашого вікна REHAU!

Захист від корозії при пошкодженнях
Стилізовані віконні ручки, що імітують срібло, золото, бронзу, мають зовнішнє алюмінієве покриття, що захищене оксидним шаром. Навіть при пошкодженні поверхні корозії не виникає.

Віконні ручки із замком - безпека дітей у Ваших руках!

Дбайливі батьки мають можливість замовити Linea Design із додатковим захистом для малят.

Віконна ручка із вбудованим замком допоможе попередити несанкціоноване відкриття дитиною вікна або балконної двері. Стулка відчиниться тільки за допомогою ключа.
Доцільно використовувати подібні віконні аксесуари у кімнатах, де дитина найчастіше знаходиться сама, наприклад дитяча.