Сайт временно недоступен.
Повна комплектація вікон

Обрати вікна для спальні легко!


Спальня – особливе місце для відпочинку у Вашій оселі, усамітнення та повноцінного сну. І варто зауважити, що значна частина цих функцій реалізується завдяки правильно підібраним вікнам.

Експерти REHAU рекомендують звернути увагу на ті характеристики вікон, які допоможуть у створенні комфорту та затишку спальні:

- Енергоефективність і теплоізоляція

Їх забезпечать енергоефективні вікна з 5-камерного профілю монтажною глибиною 70 мм, наприклад REHAU Euro-Design 70 або REHAU Brillant-Design у комбінації з 2-камерним енергозберігаючим склопакетом, в якому є принаймні одне енергонапилення і одна камера заповнена інертним газом. Якщо ж будинок або квартиру оснащено індивідуальною системою опалення або встановлені лічильники тепла, тоді варто звернути увагу на сучасніші енергоефективні вікна, які допоможуть суттєво зекономити на опаленні – мова йде про 6-камерні профілі монтажною глибиною 80-86 мм REHAU SYNEGO і REHAU GENEO у поєднанні з максимально теплим 2-кам склопакетом, де обидва скла мають енергонапилення, а камери заповнені інертним газом.

- Звукоізоляція

Комфортним для житлових приміщень вважається шум до 40 дБ протягом дня і не більше 30 дБ вночі. Досягти звукоізоляції в 40 дБ допоможуть конструкції з вище перелічених систем та відповідного склопакета. Втім, склопакет у даному випадку відіграє важливішу роль. Найкращими звукоізолюючими властивостями вирізняються склопакети з багатошаровим склом-триплексом або масивним товстим склом, які краще гасять звукові коливання.

Додатково покращити звукоізоляцію можуть профільні системи з трьома контурами ущільнення REHAU SYNEGO MD, REHAU GENEO.

- Герметичність і вентиляція

Для здорового спокійного сну дуже важливий постійний приплив свіжого повітря, але без протягів. Металопластикові вікна з профілів REHAU дозволяють вирішити це завдання за рахунок можливостей фурнітури або завдяки встановленню системи припливної вентиляції (вентиляційний клапан). Різні режими відкривання стулки (поворотне, відкидне, зимове провітрювання) дозволять Вам не тільки регулювати інтенсивність припливу повітря, але й контролювати температуру, вологість всередині приміщення.

- Ступень освітлення

Якісне освітлення є не лише одним із трендів сучасного будівництва, а й необхідною умовою для якісного відпочинку.
Саме тому системи віконних профілів REHAU дозволяють виконати засклення із застосуванням профілів зі звуженими розмірами перепльоту та збільшеною прозорою частиною вікна, забезпечуючи при цьому необхідний рівень комфорту та теплоізоляції.

- Дизайн

Завдяки сучасним можливостям декору вікна не обов’язково мають залишатися білими. Вони можуть гармонійно поєднуватися з інтер’єром спальні і стати її окрасою. REHAU пропонує власну систему декорів Kaleido Color. Найпоширенішим є варіант декорування профільних систем ламінуванням плівками з імітацією під деревину, металеву поверхню або навіть шкіру. Особливої уваги останнім часом заслуговує декорування спеціальними алюмінієвими накладками ALU-TOP (наразі для систем REHAU SYNEGO і REHAU GENEO)