Сайт временно недоступен.
Повна комплектація вікон

Експлуатація віконної фурнітури


Щоб віконна фурнітура слугувала якомога довше, необхідно дотримуватись порад спеціалістів – Як доглядати за вікнами REHAU. Зокрема, регулярно (не менше одного разу на рік) змащувати рухливі елементи механізму.

УВАГА! Не слід обробляти елементи фурнітури мильними розчинами або водою, це може призвести до корозії або заїдання механізму. Бруд варто видаляти щіткою, а механізм змащувати замковими змазками (WD-40 не підходить, адже ця агресивна речовина може призвести до передчасного руйнування ущільнювача та пвх).

Особливої уваги слід приділити захисту фурнітури під час виконання штукатурно-ремонтних робіт: для цього необхідно захистити периметр стулки включно з видимими частинами петель за допомогою плівки або малярної стрічки. Також не варто знімати декоративні заглушки з петель – відмити їх або замінити в разі пошкодження набагато простіше і дешевше!, ніж саму петлю.
Для провітрювання в сучасних вікнах передбачено відкидне положення, а взимку краще застосовувати так зване «ударне провітрювання» (5-7 хвилин при навстіж відкритому вікні). Такий тип провітрювання дозволяє за короткий проміжок часу забезпечити активний приплив свіжого повітря без значних тепловтрат! Для тих клієнтів, які віддають перевагу старому способу провітрювання, тримаючи стулку в поворотному положенні, зробимо маленьке зауваження: залишати вікно в такому положенні надовго, особливо влітку, не варто – це може призвести до провисання стулки.